Zapraszamy na wydarzenia

Brak wydarzeń tego typu

Zobacz na mapie Doliny Baryczy, gdzie znajdują się aktywne sołectwa

Pokaż większą mapę

Najnowsze video
Zapisz się do Newslettera
W galerii prac plastycznych........

2014-06-19

   Dzieci ze świetlicy środowiskowej w Bukowince wzięły udział w ogłoszonym przez Młodzieżowy Dom Kultury „Śródmieście” we Wrocławiu konkursie plastycznym „VI Biennale malarstwa & miniatury 8x8 – Niech żyje kolor!”.

Konkurs przyjął charakter ogólnopolski. Spośród 780 nadesłanych prac wybrano 60, które znalazły się w galerii i można je obejrzeć do 07.07.2014. Praca Agaty Moczulskiej z Bukowinki otrzymała wyróżnienie a  Doroty Kowalskiej została zakwalifikowana do wystawy.

Dnia 11.06. odbyło się uroczyste otwarcie galerii połączone z wręczeniem nagród. Uczestnicy wystawy pokonkursowej  byli usatysfakcjonowani możliwością zobaczenia swych dzieł oprawionych i wyeksponowanych w pięknych wnętrzach Galerii, z przekonaniem, że ich praca była wyjątkowa i godna wybrania z ogromnej liczby nadesłanych prac.

Dyplom wyróżnienia odebrała Agata Moczulska, a dyplom podziękowania za udział w konkursie  dla pani Anny Dżugaj  za świetlicy środowiskowej w Bukowince odebrała Dorota Kowalska, gdyż pani Ania niestety nie mogła wziąć udziału w uroczystości.

Serdecznie gratulujemy dziewczynom!!!!